Prečo nakupovať u nás

Existuje množstvo eshopov, kamenných aj internetových obchodov. Prečo by ste teda mali nakupovať práve u nás ?

1, Tovar pre psy, mačky, hlodavce a papagáje predávame od roku 2000. V tomto roku bol založený internetový obchod pre papagáje na slovensku – rajprepapagaje.sk. Neskôr sme sa rozhodli ponúkať produkty aj pre iné zvieratá. Za tento čas sme si u našich zákazníkov vybudovali meno a dôveru. Našim cieľom je Vaša maximálna spokojnosť v čom sa neustále snažíme zlepšovať.

2, Tovar objednávame len od overených distribútorov, čím Vám vieme poskytnúť akékoľvek informácie o každom jednom produkte, ktoré ponúkame na hafaj.sk. Samozrejmosťou je predaj výhradne originálneho tovaru na ktorý sa môžete skutočne spoľahnúť.

3, Väčšinu tovaru máme skladom a je tak pripravený na odoslanie. To nám spolu s našimi skúsenosťami dovoľuje vybavovať Vaše objednávky čo najrýchlejšie.

4, Tovar zakúpený u nás je možné vrátiť až do 14 dní. Aby bolo nakupovanie pre Vás čo najpohodlnejšie, máte teraz viac času na prehodnotenie svojho nákupu.

5, Pri nákupe nad 30 Eur máte dopravu ZADARMO. Žiadne poplatky za balné, dobierky, či iné "nezmysly :-)

6, Vernostný program. Ostať nám verný sa vypláca. Po zaregistrovaní získavate trvalú zľavu na všetky produkty ako verný zákazník vo výške 5%. 

7, Sme si vedomí, že úspech firmy je postavený na dôvere a spokojnosti našich zákazníkov. Preto kladieme dôraz na profesionalitu a ochotu vo vzťahu k zákazníkovi. Našim cieľom je Vaša dlhodobá spokojnosť a nie okamžitý zisk. 

8, Kedže máme niekoľkoročné skúsenosti na trhu vieme Vám poskytnúť informácie, ktoré Vám chýbajú. Stačí len zavolať :)

© 2021 Parrot Shop s.r.o. | +421 917 87 87 26 | info@hafaj.sk